פעילים בעמותה

[/author_info] [/author]

טליה שניידר – חברת דירקטוריון ואחראית על כתיבת תוכנית הלימוד. אחת ממייסדות החקלאות ברת- הקיימא בישראל. מורה מוסמכת מטעם הארגון הבינלאומי לפרמקלצ'ר. כתבה את הספרים: "גן עדן בפתח הבית", "יש תורה בסביבה", "חוג טבע לילדים" ועוד.
נעמה ברתיני שביט – הצטרפה להנהלת העמותה לאחר לימודיה בחינוך ואומנות, מתוך חיבור למהות הפרויקט ואמונה בחשיבות קידום החינוך לקיימות. יוצרת מן הטבע ובהשראתו, עובדת עם ילדים במסגרות שונות ורואה צורך בשינוי גישת החינוך הקיימת.

בתור ישראלי הנולד להורים מרקעים שונים, כבר בילדותי ספגתי את הרב תרבותיות שמאפיינת את העולם שלנו על מגוון מרקמיו. טיוליי הרבים בעולם רק הוסיפו להבנה שכולנו תלויים זה בזה ובאדמה. היום, שמירה על האוצר הרוחני והמורשת של העולם מעמידה אתגר גדול באכיפת המודעות לפתרונות הנדרשים. לימודים ב"תל חי" המכללה האקדמית, תואר ראשון מדעי הסביבה. בזמן לימודי בבית הספר, עבדתי כרכז התוכנית הירוקה של מגמה ירוקה במכללה, דבר הכלל ארגון אירועים עם מתנדבים אחרים בקהילה. ובנוסף מקצועי מתקופת הצבע הוא טבח דבר הנתן לי הבנה על חשיבותו של תזונה נכונה לבריאותינו. Seed Savers Exchange, Iowa, USA אם סיום לימודי נשלחתי בחסות ארגון הפרמקלצ'ר הישראלי לשמונה חודשי התמחות ב Seed Savers Exchange ארגון ללא מטרות רווח המשמר את מורשת הגנטית של צמחי המאכל (Heirloom seeds) בארה"ב. שם למדתי את כל האספקטים של שימור זרעי מורשת והקמת בנק זרעים. מטרות ומוטיבציה לעתיד אני נחוש לקדם את הידע שלי בתחום חקלאות מקיימת, זרעים ואוכל כנקודת התצפית לעתיד נכון יותר. התקופה שביליתי בארה"ב נתנה לי את הכלים הנכונים לביצוע המסימה. טלפון:052-392-1061 HRLWEISS@GMAIL.COM
דניאל גולה – ביצועיסט מחשבים מוכשר, החליט מטוב ליבו להיות מנהל מערכות מידע בארגון ערוגה לכל ילד, בהתנדבות!